top of page
2.jpg

PRO INVESTORY.

MOŽNOSTI INVESTOVÁNÍ

Vzhledem k nepřetržitému růstu celé naší skupiny, zajímavým akvizičním možnostem i celkovému vývoji na potravinářském trhu, jsme se rozhodli nabídnout investorům možnost financování této expanze formou vydání dluhopisů Royal Foods s roční úrokovou sazbou ve výši 6,6%.

 

Tato emise dluhopisů je primárně určena pro dlouhodobý rozvoj výrobní a distribuční části skupiny a pro urychlení růstu produktového portfolia.

Distribuci zajišťuje investiční společnost BH CAPITAL GROUP Holding, více informací naleznete zde.

AKTUALITY

Podepsána výhradní distribuční smlouva na naše výrobky s jednou z největších výrobních a distribučních společností v Evropské unii, společností Orkla Foods ČR a SR. Na základě této dohody dochází k urychlení naší expanze na Moderním i Tradičním trhu.

Zároveň byly s několika výrobci potravin podepsány Smlouvy o privátních značkách, které rozšíří portfolio naší společnosti.

UDRŽITELNOST

ZODPOVĚDNÉ VYUŽÍVÁNÍ ZDROJŮ:

Udržitelnost naší činnosti nezávisí jen na tom, co děláme my sami, ale také na tom, co dělají ostatní pro nás. Proto jsme pevně odhodláni podporovat etické chování ve svém dodavatelském řetězci, abychom zajistili ohleduplný přístup k lidem i životnímu prostředí.

Od globální úrovně počínaje cíly udržitelného rozvoje přijatými Organizací spojených národů v roce 2015 až po jednotlivce díky dobrovolným závazkům, k nimž se může přihlásit každý Čech. Svou strategii trvalé udržitelnosti má Evropská unie i Česká republika. V praxi jde o podporu takového rozvoje, který nejde na úkor přírody ani společnosti.

Zelené údolí

KONTAKTUJTE NÁS

BUĎTE V KONTAKTU S ROYAL FOODS A ODBORNÍKY V NAŠÍ CENTRÁLE.

KATEGORIE SNACKŮ ROSTLA V ROCE 2021 GLOBÁLNĚ O 5.3%, POKRAČUJE TAK V TRENDECH POSLEDNÍCH LET

Zdroj: Nielsen 1/2022

2022 ROYAL FOODS a.s., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA, Informace o zpracování osobních údajů

bottom of page